Noslēgusies sezona futzālē U-15 grupai

Noslēgusies sezona futzālē U-15 grupai

football-wallpaper-for-iphone-4-77
Noslēgusies sezona futzālē U-15 grupai 

Treneris, A.Eņģelis raksta: Aizvadījām 2 pēdējos sabraukumus Sabilē un Grobiņā un ierindojāmies 4.vietā Kurzemē. Trīs no komandām šajā posmā bija izteikti līderi, kurās spēlēja izteikti 1999.g. dzimušie zēni. Mūsu komandu pārstāvēja dažāda vecuma zēni un meitenes. Kā vienu no spilgtākajiem vēlos atzīmēt Armanda Kristjana Paula sniegumu vārtsarga pozīcijā. Meiteņu labākais sniegums Monika Estere Štube , Aija Everita Tesļuka un Diāna Šnepste. Kā jaunāko spēlētāju, kurš balsta komandu, ir Kaspars Anmanis ,jo viņa sniegums ir neatņemama sastāvdaļa komandas panākumiem.Visumā, par sniegumu, komandai ir labs novērtējums no trenera korpusa, bet ne ļoti labs, jo vienmēr var labāk.Daudziem audzēkņiem pietrūkst motivācijas aktīvākam treniņu procesam, jo gaidījām no vecākajiem zēniem labāku sniegumu!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts