Noslēgusies Kurzemes tūre futbolā U-9 vecuma grupai

Noslēgusies Kurzemes tūre futbolā U-9 vecuma grupai

Noslēdzies vasaras turnīrs Kurzemes čempionātā Kurzemes tūre futbolā 6 pret 6 U9 elites grupā.

Turnīrā visas vasaras garumā tika aizvadīti 5 sabraukumi: Talsos, Kuldīgā, Ventspilī, Nīcā un Liepājā. Katrā sabraukumā bija četras spēles, kopā tika aizvadītas 20 spēles, no kurām 9 tika uzvarētas, 2 nospēlētas neizšķirti un 9 tika zaudētas. Kopā tika iesisti 47 vārti un ielaisti 36 vārti. Vietas šajā turnīrā netiek dalītas, jo uzsvars tiek likts uz spēļu pieredzes krāšanu un prieka gūšanu, ko sniedz futbola spēle.

TNSS/SABILE komandā spēlēja: Edvards Markuss Millers, Jēkabs Mikus Himičs, Everts Jānis Himičs, Miķelis Babris, Krišjānis Cīrulis, Raivis Āboliņš, Ronalds Grīnbergs, Artūrs Reimarts. Jāuzsver ka TNSS/SABILE komandas sastāvs ir vidēji par vienu gadu jaunāks. Turnīra galvenais uzdevums bija gūt spēļu pieredzi, kas futbolistiem noderēs, lai varētu augt un pilnveidot prasmes futbola spēlē.

Turnīrā piedalījās:

TNSS/SABILE

FA VENTSPILS 1

FA VENTSPILS 2

FA VENTSPILS 3

LIEPĀJAS FS AS1

LIEPĀJAS FS AS2

FK NĪCA / LRSS

KULDĪGAS NSS

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts