Noslēgusies Kurzemes kausa izcīņa basketbolā meitenēm

Noslēgusies Kurzemes kausa izcīņa basketbolā meitenēm

Svētdien, 5.jūnijā jaunās Talsu basketbolistes (u8-u9-u10) piedalījās Kurzemes kausa izcīņā basketbolā U10 vecuma grupā, kur pēdējais posms norisinājās Talsos. Pēdējā posmā piedalījās Kandavas, Talsu, Saldus un Tukuma meiteņu komandas. Pirmajā spēlē piedzīvots zaudējums  pret Saldu 25:29, Otrajā spēlē piedzīvots zaudējums pret Tukumu 9:39, trešajā spēlē spēkojāmies ar Kandavas komandu, kur piedzīvots zaudējums 14:35. Šajās spēlēs iegūta milzīga pieredze, spēlējot pret gadu vecākām meitenēm  (1.klases meitenes pat pret divus gadus vecākām.) Piedalījāmies arī “Izsišanas spēlē”, kur uzvaru izcīnīja Kandavas sportiste. Komandā spēlēja Rūta Šķiliņa, Sofija Bardelli, Ramona Siņkeviča, Rebeka Siņkeviča, Karolīna Kantora, Terēze Kantora, Alise Odzeleviča, Melānija Krūmiņa, Sofija Svarinska, Laura Zonnenberga- Zamberga, Laima Rutka, Ance Ķiršakmene, Ance Dreiškena, Leila Blūma. Milzīgs paldies  Z/S Laņģi , SIA Valuk, kas palīdzēja ar turnīra atbalstīšanu Talsos.

Treneris Kārlis Kantors

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts