Noslēgusies futbola spēle LČ U13 Talsu NSS pret Liepājas FS

Noslēgusies futbola spēle LČ U13 Talsu NSS pret Liepājas FS

Otrdien, 18.jūlijā, Talsu novada Sporta skolas futbolisti U13 grupā cīnījās par uzvaru, taču neizdevās gūt panākumus pret pretinieku komandu.

Futbola spēles rezultātā Talsu novada Sporta skolas U13 futbolisti zaudēja Liepājas FS komandai ar rezultātu 2:5. Pirmais futbola spēles puslaiks Talsu futbolistiem bija daudzsološs un beidzās ar rezultātu 2:0, Talsu NSS esot vadībā. Viens no labākajiem komandas spēlētājiem bija Mikus Jēkabs Himičs, kurš ar precīzām piespēlēm palīdzēja veidot uzbrukumu pret pretinieku komandu. Vārtus guva sportisti Jurģis Eihentāls-Šterns un Rainers Škagals.

Neraugoties uz futbola spēles rezultātu, sportisti turpina trenēties, attīstīties un gaidīt nākamo spēli.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts