Noslēdzošais “Talsu novada kauss badmintonā 2023”: Sporta skolas audzēkņiem izcili rezultāti

Noslēdzošais “Talsu novada kauss badmintonā 2023”: Sporta skolas audzēkņiem izcili rezultāti

  1. novembrī Talsu sporta hallē notika noslēdzošais – 5.posms badmintona sacensībām „Talsu novada kauss badmintonā 2023”. Šajās sacensībās tika pārstāvēti 10 dažādi Latvijas badmintona klubi 10 kategorijās. Talsu novada sporta skolu pārstāvēja 30 badmintonisti.

U13 meiteņu vienspēlēs 9 dalībnieku konkurencē 2.vietu izcīnīja J. Volfa, 3. vietu –  L.Leja, 4.vietu – K.Pretice, , 6.vietu- M.Šulce, 7.vietu- V.Šulca, 8.vietu – M.Anmane. U13 zēnu vienspēlēs piedalījās 7 dalībnieki, no kuriem 4 bija Talsu jaunie badmintonisti. Šajā kategorijā 2.vietu ieguva E.Ezeriņš, 4.vietu- M.Tomsons, 6.vietu- M.Boldans, 7.vietu- A.Zviedriņš.

U17 meiteņu vienspēlēs iesācējām 6 spēlētāju konkurencē M.Leinarte izcīnīja 1.vietu, K.Lauvenšteine 2.vietu, A.M.Neivarte – 3.vietu, A.Tīruma – 4.vietu, E.Eihlere – 6.vietu.

A grupas vīriešu vienspēlēs 8 dalībnieku konkurencē A.Vilnis izcīnīja 2. vietu,  P.Kandis – 3.vietu, R.K.Miezītis- 6.vietu. A grupas sieviešu vienspēlēs no 4 dalībniecēm E.Freija izcīnīja 2.vietu, M.Romaņuka – 4.vietu. A grupas jauktajās dubultspēlēs no 4 pāriem  A.Freija un A.Vilnis izcīnīja 2.vietu, bet P.Kandis un M.Romaņuka ieguva 4.vietu.

B grupas vīriešu vienspēlēs bija vislielākais dalībnieku skaits- 19, no kuriem 7 bija Talsu sportisti. A.D.Dimiņš ieguva 7.vietu, T.Moiseičuks- 10.vietu, A.Znotiņš – 12.vietu,  V.Brālis- 15.vietu, , F.Kandis- 17.vietu, A.Laucis – 18.vietu, K.Brūveris- 19.vietu. B grupas vīriešu dubultspēlēs no 9 pāriem F.Kandis un A.D.Dimiņš ieguva 4.vietu, R.K.Miezītis un T.Moiseičuks – 7.vietu, bet V.Brālis un A.Znotiņš – 8.vietu.

B grupas sieviešu vienspēlēs 9 spēlētāju konkurencē lielisku rezultātu parādīja A.Zeiferte, kura izcīnīja 1.vietu un D.Zandberga, kura ieguva 2.vietu. B grupas sieviešu dubultspēlēs no 7 pāriem E.Freija kopā ar M.Romaņuku izcīnīja 2.vietu, bet D.Zandberga un A.Zeiferte- 3.vietu.

Informāciju sagatavoja treneri E.Kviesis un P.Kandis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts