Noslēdzies “Velokross Talsi 2014”

Noslēdzies “Velokross Talsi 2014”

Kaspars_Porins_IMG_1571_samazinatas

 

Svētdien 25. maijā lielajā karstumā tika aizvadītas velo sacensības “Velokross Talsi 2014”, kopumā pulcējot 115 dalībniekus no dažādām Latvijas pilsētām.

 

Sacensības sākās ar pašu mazāko sportistu startu. Kuriem distance bija izveidota turpat pie Sporta nama. Atbalstītāji bija parūpējušies par balvām, gan ātrākajiem, gan veicināšanas balvām pārējiem dalībniekiem. Kopumā bērnu distancēs uz starta izgāja 43 dalībnieku.

Kaspars_Porins_IMG_0917_samazinatas

Pēc bērniem tika doti starti grupām, kas veica lielos apļus atkarībā no vecuma un izvēlētās distances. 1 braucienā tika sadalītas arī pirmās naudas balvas par kurām bija parūpējusies Dr. Astratova ķirurga prakse. 50 Eur par uzvaru S – Elites klasē saņēma Dace Čerņavska no Ventspils, 30 eur par 2.v. izcīnīja Raivita Birkentāle no komandas Raimaks.

Sīvākā cīņa izvērtās par naudas balvām, ko nodrošināja SIA “Grandios” veloveikals Ziemeļu ielā 28, V – Elites grupā. Pārliecinoši uzvarēja Dmitrijs Sorokins no Rietumu Delfin komandas saņemot 200 Eur, jāpiebilst, ka šis sportists uzvarējis arī populārajā SEB kalnu divriteņu maratonā.  Tā kā naudas balvas bija paredzētas pirmajam sešiniekam tad cīņa bija līdz pēdējiem metriem. 2.v. U.Ālītis, 3.v. K.Ķipurs, 4.v. K. Ķipurs, piektajā un sestajā vietā ierindojās Talsu sportisti Kārlis Vanags un Juris Damškalns.

 

Organizatori saka paldies atbalstītājiem: Talsu novada pašvaldībai,  grilbāram “RRROOOMM”, SIA “Klints Būvei”, “Ice Berry”, “Epic Print”, Dr. Astratova Ķirurga praksei un ģenerālsponsoram SIA “Grandios”.

 

Rezultātus apskti šeit: Rezultāti

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts