Noslēdzies “Talsu Kauss” badmintonā 2.posms

Noslēdzies “Talsu Kauss” badmintonā 2.posms

14.12.2019. norisinājās badmintona sacensības “Talsu Kauss” 2.posms Talsos.

MSA grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 22 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Kristapam Vārnam, kurš ieguva 2.vietu. Patriks Kandis ieguva 4.vietu, Matīss Bisenieks ieguva 8.vietu, Mārtiņš Vārna ieguva 15. vietu un Henriks Godhards Jankevics ieguva 16.vietu.

WSU11 grupā piedalījās 12 dalībnieces. Labākais sniegums šajā grupā bija Melissai Romaņukai,kura izcīnīja 1.vietu, Evelīna Freija – 2.vietu, Evelīna Bārbale –  3.vietu, Katerīna Bārbale –  4.vietu, Evelīna Dumbrāja – 5.vietu, Paula Irbe – 6.vietu, Adriāna Bārbale -7.vietu, Katrīna Hofmane 8.vietā, Dārta Zandberga – 9.vietā, Andželika Zeiferte – 10.vietā, Patrīcija Bārbale – 11.vietā.

MDU17 grupā vīriešu dubultspēlēs piedalījās 10 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš spēlēja ar Barkovu un ieguva  2.vietu, Toms Anšmits un Nils Jansons ieguva 4.vietu, Ričards Klāvs Miezītis un Gūtmanis, kuri ieguva 5.vietu.

MSU17 grupā piedalījās 8 dalībnieki. Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 1.vietu, 2.vietu ieguva Andrejs Vilnis, 3.vietu ieguva Toms Anšmits un Nils Jansons ieguva 8.vieta.

WSA grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieces. Ieva Abigaila Valgelina ieguva 3.vietu, Nikola Kalniņa ieguva 5.vietu, Annija Kuzma ieguva 6.vietu.

WSB grupā piedalījās 16 dalībnieces. Dārta Pētersone ieguva 10.vietu, 13.vietu ieguva Justīne Sapiega, bet Andželīna Jete Briede ieguva 14.vietu.

MSU 13 grupā piedalījās 9 dalībnieki. Labākais rezultāts bija Reinim Beinarovičam, kurš ieguva 2.vietu, Linards Legzdiņš ieguva 4.vietu, Ričards Klāvs Miezītis ieguva 5.vietu, Fēlikss Kandis ieguva 6.vietu un Aleksis Deniss Dimiņš ieguva 7.vietu.

MDA vīriešu dubultspēļu grupā piedalījās 32 dalībnieki. 1.vietu ieguva Patriks Kandis, spēlējot kopā ar R.Kraukli, Matīss Bisenieks spēlējot kopā ar Henriku Godhardu Jankevicu ieguva 4.vietu.

XDU17 jaukto dubultspēļu grupā piedalījās 10 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš ieguva 3. vietu. Toms Anšmits, spēlējot kopā ar Dārtu Pētersoni, ieguva 4.vietu.  Nils Jansons, spēlējot kopā ar Evelīnu Freiju, ieguva 5.vietu.

XDA grupā piedalījās 16 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Annijai Kuzmai, kura spēlēja kopā ar R.Kraukli, un ieguva 1.vietu, Ievai Abigailai Valgelinai, kura spēlēja kopā ar K.Volfu, ieguva 4. vietu. Nikola Kalniņa spēlēja kopā ar Patriku Kandi un ieguva 5.vietu.

 

Badmintona treneri: Sigeta Naudiņa un Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts