Noslēdzies Skolēnu ziemas čempionāts slēpošanā.

Noslēdzies Skolēnu ziemas čempionāts slēpošanā.

Ar ceturto posmu piektdien, 11.martā noslēdzās Skolēnu ziemas čempionāts slēpošanā, kur piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi.
Visas sezonas garumā tika aizvadīti četri posmi, kur slēpošanas distances tika dažādotas, slēpojot gan klasiskajā, gan slīdsolī un katrā posmā piedalījās no 200 līdz 300 dalībniekiem.
Pēdējā posmā distance visām grupām, izņemot pašus jaunākos dalībniekus, bija jāveic slīdsolī. Pārliecinošāko uzvaru S10 grupā, tāpat kā iepriekšējos trīs posmos izcīnīja mūsu Karīna Bernāne, uzvarot arī sezonas kopvērtējumā. V10 grupā posmā izcīnot 5. vietu kopvērtējumā 3.vietu izcīnīja Rainers Balodis. Vēl šajā grupā Valters Bresme izcīnīja 12.vietu bet kopvērtējumā iekļuva labāko sešiniekā saņemot balvu par 6.vietu, Rainers Krišmanis izcīnīja 15. Vietu.
V12 grupā neuzvarēts palika mūsu Ulvis Krišmanis tuvāko konkurentu apsteidzot tikai par 0,7 sekundēm un sezonas kopvērtējumā izcīnot 2. vietu.
V16 grupā uzreiz aiz goda pjedestāla palika Aksels Bresme izcīnot 4.vietu bet sezonas kopvērtējumā Aksels kāpa uz goda pjedestāla 3. pakāpiena.
Vairāki Sporta skolas audzēkņi uz sacensībām dažādu iemeslu dēļ nebija devušies, diemžēl tas liedza viņiem ieņemt labas vietas kopvērtējumā. Kopumā Ziemas skolēnu čempionāta rezultāti vērtējami kā ļoti labi, jo redzams progress rezultātos. Iepriekšējā gada sezonā uz goda pjedestāla vietu spēja izcīnīt tikai viens sportists vienu reizi, bet šajā sezonā godalgotās vietas izcīnīja jau pieci sportisti, un vairāki finišēja uzreiz aiz godalgotajām vietām.
Biatlona nodaļas treneri

IMG_5798

IMG_5794

IMG_5791

IMG_5785

IMG_5784

IMG_5779

IMG_5782

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts