Noslēdzies Sabiles kauss futbolā telpās U10 vecuma grupai

Noslēdzies Sabiles kauss futbolā telpās U10 vecuma grupai

Noslēdzies Sabiles kauss futbolā telpās U10 vecuma grupā. Šajā vecuma grupā turnīrā piedalījās piecas komandas, aizvadot divus posmus Sabiles sporta centrā. Daudz emociju, uzvaras prieks par iesistajiem un pārdzīvojumi par ielaistajiem vārtiem. Iegūta laba sacensību pieredze jaunajiem futbolistiem. Paldies komandām par piedalīšanos un vecākiem par atbalstu. Turnīrā kopvērtējumā ar 19 punktiem 1. vieta Talsu Novada Sporta Skola TNSS/Talsi, 2.vieta ar 16 punktiem KNSS – Kuldīgas futbola skola. komandai un ar 16 punktiem 3. vieta Talsu Novada Sporta Skola TNSS/Sabiles komandai. Labākie spēlētāji komandās: TNSS/Talsi – Matīss Sokolovs, Kuldīgas Futbola Skola – Patriks Reķis, TNSS/Sabile – Ralfs Tarasovs.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts