Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā

Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā

Š.g. 14. un 15. aprīlī Jelgavas novada Vircavā un Talsos notika Latvijas  jaunatnes čempionāta volejbolā finālspēles U-19 vecuma grupas meitenēm un U – 16 vecuma grupas zēniem.
Meitenes par iekļūšanu finālā piecos setos cīņā zaudēja Rīgas Volejbola skolas komandai, līdz ar to bija jāspēlē otrajā fināla grupā. Arī te zaudējums Jelgavas novada un Liepājas sporta spēļu skolas komandām, bet uzvara spēlēs ar Rīgas volejbola skolas 4. un Limbažu/Salacgrīvas novada sporta skolas komandām.

Līdz ar to Talsu komanda otrajā fināla grupā ierindojās 3. vietā, bet Jaunatnes čempionātā izcīnot 9.vietu. Komandā spēlēja: Rūta Amstere, Laura Brāle, Sintija  Buļa, Iluta Brandava,  Laura  Bernāte,  Elizabete Melisa Sudmale, Paula Liepiņa,  Paula Strādniece, Gerda  Matisone, Patrīcija  Palameika, Rebeka  Dragūne, Keisija Dina Hausmane , Elza   Smilškalne.

U-16 zēni, spēlējot Talsos, dramatiskā cīņā piecos setos, zaudēja Rīgas volejbola skolai un Daugavpils Bērnu jauniešu sporta skolai, bet  uzvarēja Kuldīgas NSS/ Skrundu un Jēkabpils komandas, rezultātā  izcīnot  3. vietu Latvijas Jaunatnes čempionātā volejbolā U-16 zēnu grupā!
Komandā  spēlēja: Gustavs Freimanis, Toms Kalniņš, Kristers Tauriņš, Gatis Kučers, Uģis Ieviņš, Rainers Leitarts, Aigars Roderis-Roderts, Ričards Dreimanis, Rūdolfs Ļjamzins, Toms Skukis, Klāvs Kisiļevskis, Dāvis Alkšbirze (trenere Una  Sila Dundaga).

 

Talsu NSS volejbola treneris Aivars Pekmans

Attachment1(4) Attachment3(2)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts