Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā U-14 grupas zēniem

Noslēdzies Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā U-14 grupas zēniem

23.un 24. aprīlī Kuldīgā norisinājās finālspēles Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā 2. līgas U-14 zēnu grupā, kur Talsu NSS/Sporta klubs Talsi komanda ieguva 2. vietu. Ņemot vērā, ka šis ir pirmais gads, kad komanda piedalās Latvijas čempionāta sacensībās, tas ir ļoti labs rezultāts.

Finālspēlēs par godalgotajām vietām sacentās: Talsu novada Sporta skolas, Vecumnieku novada domes sporta skolas, Cēsu  pilsētas sporta skolas/Siguldas valsts ģimnāzijas, Ingunas Minusas volejbola skolas, Kuldīgas novada sporta skolas  un Liepājas sporta spēļu skolas  komandas.

Talsinieki, izcīnot uzvaras pār Vecumnieku NDSS 2:1, Cēsu PSS/Siguldas VĢ 2:1, Minusas VS 2:0,un Liepājas SSS 2:0 komandām un,piedzīvojot vienīgo zaudējumu pret Kuldīgas komandu 0:2, izcīnīja otro vietu šajā grupā.

Komandā spēlēja: Gustavs Freimanis, Rainers Leitarts, Niks Feifers, Uģis Ieviņš, Rainers Kiors, Aleksis Ross, Gatis Kučers, Toms Fridrihsons, Ričards Sproģis, Aigars Roders-Roderts, Reinis Lepa.

Treneris Aivars Pekmans

vol

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts