Noslēdzies Latvijas čempionāts telpās futbolā meitenēm U-14 grupai

Noslēdzies Latvijas čempionāts telpās futbolā meitenēm U-14 grupai

Ir noslēdzies  Latvijas čempionāts futbolā telpās meitenēm 2017/2018 g. Talsu novada Sporta skola no 17 komandām Latvijā izcīnīja dalīto 5.-6. vietu visā čempionātā.
Aizvadījām 5 spēles apakšgrupā un 2 finālā, kur ar 0-3 piedzīvojām vienīgo zaudējumu , kas neļāva cīņu par iekļūšanu finālā. Kā treneris esmu apmierināts ar komandas sniegumu, un iekļūšana finālā bija liels sasniegums. Komandā debitēja divas jaunas spēlētājas Paula Andrējeva un Daniela Krūmiņa. Komandu pārstāvēja arī divas meitenes no Saldus. Neskatoties uz traumām un slimībām, komanda sasniedza savu labāko rezultātu, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Ceturtdaļfinālā nespējām uzreiz uzsākt aktīvu, uzbrūkošu un galvenais komandas spēli, kas ļāva pretiniecēm ātri iesist vārtus. Vēlos pateikt paldies visai komandai un pēc šī turnīra varam secināt par darbu, kas vēl priekšā.

Treneris Aivars Eņģelis

AE17A133-64D8-474D-9D0B-63ED0B76262D

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts