Noslēdzies Latvijas čempionāts futbolā 2019!

Noslēdzies Latvijas čempionāts futbolā 2019!

19.10 U16 komanda atbildes spēlē Ogrē uzvarēja ar rezultātu 3-1, turpretī mājas spēlē Ogres komandai piekāpāmies ar rezultātu 0-6. .Šajā vecumā ļoti svarīgi psiholoģiskā sagatavotība – noturība, kas būtiski ietekmē spēles gaitu. Šajā spēlē jāatzīmē Rihards Gedrovics  ar 2 gūtiem vārtiem.
23.10 U18 komanda Valmierā noslēdza sezonu, kur piekāpāmies vidzemniekiem ar rezultātu 1-6. Sezona bija ļoti grūta un psiholoģiski smaga kā spēlētājiem tā arī trenerim. Ar rezultātu, ko komanda sasniedza esam apmierināti.  Komanda turnīra tabulā ierindojas 6. vietā. Valmieras spēlē, neskatoties uz zaudētajiem vārtiem, izveidojām ļoti bīstamus momentus pie pretinieka vārtiem. Yanam Selifanovam skaists  vārtu guvums.
U16 komanda 25.10 noslēdza dalību Latvijas čempionātā un piekāpās Rēzeknes vienaudžiem ar rezultātu 1-2, lai arī spēles gaitu 2. puslaikā kontrolēja mūsu komanda un 2  reizes bumba strīdīgā situācijā bija pie vārtu līnijas, ko tiesnesis neuzskatīja par momentu, kas  jāieskaita. Vienīgais vārtu autors – Gatis Kučers, kurš precīzi realizēja 11m sitienu. Sezona bija ļoti gara un grūta šim vecumam un turnīrā tika izcīnīta 6. vieta. Jāturpina strādāt un gatavoties jaunajai sezonai, atstājot aiz muguras neveiksmes. Prieks, ka ir izveidojusies laba sadarbība ar Kuldīgas novada sporta skolu, kuras futbola nodaļas spēlētāji aktīvi pastiprināja sastāvu. Šī ir komanda, kur ir labākais kapteinis un viens no labākajiem sezonas spēlētājiem – Rihards Gedrovics. Šogad savu sniegumu uzlabojis arī vārtsargs Rihards Brizga.
Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts