Noslēdzies Kurzemes kauss futbolā 2019

Noslēdzies Kurzemes kauss futbolā 2019

Ir noslēgušas Kurzemes 2019.gada Jaunatnes futbola sacensības – Kurzemes kauss futbolā. Lai arī izcīnītā vieta nav tāda, kā vēlētos, spēlētāji gūst pieredzi un izpratni par futbola spēli.  Talsu novada Sporta skolas U-10  futbola komanda aizvadīja divus sabraukumus Kuldīgā un Ventspilī. Kuldīgā uzvarējām vienu spēli un tikām uz galveno kausa izcīņas izspēli, kur bija iespēja pārbaudīt savus spēkus ar Kurzemes puses labākajām komandām.  Talsu novada Sporta skolas komandā spēlēja:

Apinis Roberts, Eihentāls-Šterns Jurģis, Freimanis Voldemārs, Frunza Ralfs, Kiršentāls Olivers,

Kurāts Reinis, Kurenkovs Rihards, Lāže Eduards, Pirijevs Ratmirs, Vītols Ralfs, Kantenieks Hugo,

Planders Markuss, Roderis – Roderts Mārcis, Goldmanis-Reimarts Artūrs.

Paldies puišiem un  veiksmi jaunajā zāles futbola sezonā.

Treneris Sandris Krūmiņš

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts