Noslēdzies Kurzemes čempionāts futbolā telpās 2020 U-10 vecuma grupai

Noslēdzies Kurzemes čempionāts futbolā telpās 2020 U-10 vecuma grupai

Noslēdzies Kurzemes čempionāts futbolā telpās 2020 U-10 vecuma grupai. Puiši aizvadīja 16 spēles, kurās jaunie futbolisti guva vērtīgu pieredzi gan komandas spēlē, gan individuālajā meistarībā. Diemžēl komandai neizdevās pacīnīties augstākā pozīcijā dažādu apstākļu dēļ, kā rezultātā izcīnīta 9.vieta U-10 attīstības grupā Kurzemes reģionā.  Komandā spēlēja: Barkalovs Martijans, Birģelis Marks Armands, Čuhnovs Ralfs, Druļkalns Danijs Daniels, Ozoliņš Ričards Kārlis, Puriņš Jānis, Smilgzieds Martins, Bruzgulis Raimonds, Eihentāls-Šterns Jurģis, Jaskulis Rinalds, Teiss Artūrs, Zubovičs Markuss, Petrovs Adrians, Sturmis Kristers, Grīnbergs Ronalds. Tiekamies jaunajā sezonā ar jauniem spēkiem.

Treneris Sandris Krūmiņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts