Noslēdzies Kurzemes Čempionāts badmintonā

Noslēdzies Kurzemes Čempionāts badmintonā

badminton

Katru gadu Talsos tiek rīkots Kurzemes Čempionāts badmintonā. Šogad šādas sacensības tika rīkotas 17.janvārī. Sacensībām bija pieteikušies daudzi gados jauni dalībnieki. Tādēļ vienā grupā spēlēja U-11 un U-13 zēni. Meitenes visas spēlēja vienā grupā, bet U-15, U-17 un vecāki vīri spēlēja atsevišķā grupā.

Sasniegtie dalībnieku rezultāti un ieņemtās vietas: no 9  meitenēm 1.vietu ieguva Ieva Abigaila Valgelīna; 2.vietā Nikola Kalniņa; 3.vietā Viktorija Gilberte; 4.vietā Elza Āboliņa; 5.vietā Santa Straume; 6.vietā Rebeka Paula Stašāne; 7.vietā Terēza Vāgentroca; 8.vietā Sabīne Alika un 9.vietā Laura Leinberga-Lemberga.

ZĒNU VIENSPĒLĒS piedalījās 9 sportisti.   1.vietu līdzīgās cīņās izcīnīja Kristaps Vārna,  2.vietā  Patriks Kandis,  3.vietā  Fīlips Ēcis, 4.vietā  Mārtiņš Vārna, 5.vietā Aigars Roderis-Roderts, 6.vietā  Dāvis Rapītis, 7.vietā Jēkabs Konošonoks, 8. vietā Henriks Godhards Jankevics, 9.vietā Toms Kalniņš.

VĪRU VIENSPĒLĒS (U-15, U-17 un vecāki). No astoņiem dalībniekiem 1.vietā Ričards Meženieks, 2.vietā Matīss Artis Putniņš, 3.vietā mūsu viesis Juris Nagobads, 4.vietā Artis Einštāls, 5.vietā Kristaps Vārna, 6.vietā Māris Nagobads, 7.vietā Mārtiņš Vārna, 8.vietā Aigars Roderis-Roderts.

Badmintona nodaļas treneris E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts