Noslēdzies 12. Baltijas sporta skolu/klubu čempionāts volejbolā U – 17 vecuma grupai zēniem

Noslēdzies 12. Baltijas sporta skolu/klubu čempionāts volejbolā U – 17 vecuma grupai zēniem

No 3. līdz 5. maijam  Kuldīgā notika 12. Baltijas Sporta skolu/klubu čempionāts volejbolā U-17 vecuma grupas zēniem, kurā piedalījās arī Talsu novada Sporta skolas komanda.
Pavisam turnīrā piedalījās 12 komandas – četras stiprākās komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Pēc apakšgrupu spēlēm Talsu novada Sporta skolas volejbolisti ierindojās otrajā vietā.

Spēlējot par  iekļūšanu finālā, pirmajā spēlē talsinieki  ar 0:3(26:28;22:25;19:25) piekāpās Kuldīgas novada Sporta skolas  komandai, līdz ar to bija jācīnās par 3. vietu. Rezultātā, zaudējot Jēkabpils SS/Aizkraukles NSS ar rezultātu 2:3(16:25;31:29; 25:19; 19:25; 13:15),

Talsu komanda izcīnīja 4. vietu.

Komandā spēlēja: Gustavs Freimanis,kurš tika atzīts par komandas labāko spēlētāju, Toms Kalniņš, Kristers Tauriņš, Rainers Leitarts, Markuss Jansons,  Klāvs Kiseļevskis, Reinis Markuss Lepa un treneres Unas Silas audzēkņi Madars Mauriņš un Dāvis Alkšbirze.

http://volejbols.lv/jaunatnes-volejbols/citi-turniri/baltijas-cempionats

Talsu NSS volejbola treneris Aivars Pekmans

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts