FLORBOLĀ NOSAUKTS LATVIJAS U19 IZLASES SASTĀVS

FLORBOLĀ NOSAUKTS LATVIJAS U19 IZLASES SASTĀVS

o-19d2j8ldhcu01v1pip7104j1j2412

Vārtsargs Markuss PLŪDUMS

No 29.aprīļa līdz 3.maijam Helsingborgā, Zviedrijā notiks Pasaules čempionāts U19 vīriešu izlasēm. Ar prieku varu paziņot, ka šogad Talsi/TRIOBET un Talsu novada Sporta skolu pārstāvēs rekordliels skaits junioru – 4.

Par Latvijas U19 izlases vārtu drošību rūpēsies abi talsinieki – Kristiāns Ķīlis un Markuss Plūdums, bet pretinieku vārtos bumbiņas metīs uzbrucēji Krišs Treimanis un Deivids Barkovskis. Latvijas izlase ielozēta vienā grupā ar Šveici, Somiju un Slovākiju.

Ar sudraba medaļām Latvijas 1.līgas čempionātā varam apsveikt komandu Apelsīns/Talsi, kas finālā ar 2:6 piekāpās LU/FS Masters vienībai. Apelsīns/Talsi sastāvā arī septiņi Talsu novada sporta skola audzēkņi- Elvis Gribusts, Kristiāns Ķīlis, Sandis Bērziņš, Mikus Volfs, Artūrs Pētersons, HelvisGēgermanis un Jānis Ragovskis. Jānis Ragovskis ar 37 vārtu guvumiem dala 1.vietu līgas labāko vārtu guvēju sarakstā, bet Kristiāns Ķīlis ieņem pirmo vietu atvairīto metienu rādītājā ar 88.72 % atvairītiem metieniem.

Sākušās arī Latvijas jaunatnes čempionāta izslēgšanas spēles. U14 grupā Talsu NSS ceturtdaļfinālā aizvadījuši pirmo spēli pret Bauskas BJSS un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6:0. Komandu, kas iekļūs play-off noskaidro divu spēļu summā, un, ja brīnumi nenotiks U14 puiši, kas čempionātu turpina bez zaudējumiem iekļūs pusfinālā. U16 grupā Talsu NSS/AKCENTS ME pirmajā spēlē ar 4:5 piekāpās Ķekavas Buldoga jauniešiem, bet priekšā vēl trīs periodi un vienu vārtu deficītam nevajadzētu būt šķērslim. U12 grupā Talsu NSS/Krauzers arī aizvadīja pirmo ceturtdaļfināla spēli un ar 2:4 piekāpās FK Kurši vienībai. Regulārā čempionāta laikā, izdevās liepājniekus sīvā cīņā uzvarēt ar 2:1, bet šoreiz ar diviem vārtiem uzvarai nepietika. Atbildes spēlē Talsos jādomā kā uzlauzt pretinieku aizsardzību. Svētdien finālsacensības sāks arī Talsu NSS/Krauzers U10, kuriem trijos posmos būs jāaizvada astoņas spēles ar Latvijas labākajām komandām.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts