Nometne “Biatlons – aktīvs un veselīgs dzīves veids”

Nometne “Biatlons – aktīvs un veselīgs dzīves veids”

Atklāta projektu konkursa “Atbalsts bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai” ietvaros Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi laika posmā no 9.augusta līdz 13.augustam piedalījās dienas treniņnometnē ar nosaukumu “Biatlons – aktīvs un veselīgs dzīves veids”. Nometnes mērķis bija izglītot jauniešus par veselīgu dzīves veidu, apgūt un pilnveidot šaušanas un slēpošanas tehnikas elementus, kā arī uzlabot jauniešu savstarpējo komunikāciju, kura pasliktinājusies no attālinātā darba, veicināt savstarpējo sadarbību un, neskatoties uz to, ka biatlons ir individuālais sporta veids, veicināt savstarpējo sadarbību starp dažādām vecumu grupām. Nometnē piedalījās 22 Talsu novada Sporta skolas biatlona nodaļas audzēkņi no dažādām vecumu grupām. Nometnes noslēgumā audzēkņiem bija iespēja spēkus izmēģināt “Laser Sport” piedāvātajās atrakcijās. Paldies treneriem par lieliski aizvadīto dienas nometni.

Treneris Kārlis Vanags

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts