Nedēļas nogalē sacentās jaunie vieglatlēti

Nedēļas nogalē sacentās jaunie vieglatlēti

Š.g. 4.novembrī Talsu sporta hallē sacentās 2005. un 2006.gadā dzimušie vieglatlēti no Talsu novada, Ķekavas, Ventspils, Tukuma, Rojas, Saldus, Kandavas. Jaunie vieglatlēti sacentās 6 disciplīnās – 60 m skrējienā, 60 m barjerskrējienā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, pildbumbas mešanā, 600m skrējienā. Šoreiz salīdzinājumā ar citiem gadiem bija ļoti liels dalībnieku skaits. No Talsu novada Sporta skolas labākos rezultātus uzrādīja:

Patrīcija Jansone ieguva 3.vietu augstlēkšanā un 3.vietu 60m/b, Diāna Grahoļska ieguva 3.vietu pildbumbas mešanā, Roberts Tropiņš ieguva 1.viet pildbumbas mešanā un Ralfs Šmits 2.vietu pildbumbas mešanā. Kārlis Lūkass Koloda tāllēkšanā ieguva 3.vietu. Matīss Pucens ieguva 1.viet 60m/b un arī 1.vietu 600m skrējienā.

Treneri: M.Štrobinders, R.Treiģis-Treidis, A.Jansons, A.Palameika, J.Vīriņš.

vieglatletika-talsi-04-11-2016-protokoli-org

image16 image15 image14 image13 image12

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts