Nedēļas nogale mūsu futbolistiem

Nedēļas nogale mūsu futbolistiem

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā rit pilnā sparā. Piektdien, 14.aprīlī mūsu U16 komanda piekāpās RFS Academy ar rezultātu 3-5, Talsu komandas labā vārtus guva Kristaps Rudzītis, Eduards Silgals un Dans Daniels Pētersons. Svētdien, 16.aprīlī U-16 komanda piekāpās JDFS Albert komandai ar rezultātu 0-1.

Svētdien, 16.aprīlī Talsu U-18 komanda devās uz Jelgavu, kur sacentās ar FS Jelgava komandu. Diemžēl piedzīvots zaudējums ar rezultātu 1-3. Mūsu komandas labā vārtus guva Kārlis Krampe.

Sestdien, 15.aprīlī mūsu U-13 futbolisti devās uz Jūrmalu, kur  aizvadīja pirmo spēli Kauguros, spēkojoties ar Futbola skolu Jūrmala. Spraigā cīņā piedzīvots zaudējums ar rezultātu 3:4. Spēle bija aizraujoša. Pirmos vārtus mūsu labā iesita Artūrs Reimats Goldmanis, izdarot precīzu brīvsitienu. Pēc neilga laika rezultātu izlīdzināja pretinieks. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1. Sākoties otrajam puslaikam, pēc uzbrukumiem gan uz vieniem, gan uz otriem vārtiem,  zaudējām 1:3. Tad Talsu komandas labā vārtus guva Jurģis Eihentāls – Šterns. Spēles beigās, kad bija atlikušas vien 3 min, mums bija 11m soda sitiens, kuru realizēja Artūrs Reimats Goldmanis. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:4.  Paldies komandai par spēli.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts