Mūsu volejbolistu rezultāti LČ 3.posmā pludmales volejbolā

Mūsu volejbolistu rezultāti LČ 3.posmā pludmales volejbolā

11. un 12. jūlijā Kuldīgā notika Latvijas jaunatnes čempionāta 3. posma sacensības pludmales volejbolā U-19, U-17, un U-13 vecuma grupām. Talsu novada Sporta skolas audzēkņi U-19 vecuma grupā zēniem Mikus Podkalns / Toms Tālbergs 18 pāru konkurencē ierindojās 5. vietā, bet meitenēm – Rūta Amstere /Laura Brāle – 7. vietā un Laura Bernāte/Annemarija Timofējeva 9. vietā. Meitenēm U-17 vecuma grupā Annemarija Timofējeva /Gerda Matisone 27 komandu konkurencē ieguva 4. vietu. Zēniem dalītā 9. -16. vieta un Gustavs Freimanis/ Kristaps Dauksts un Toms Kalniņš/ Rainers Leitarts U-13 grupā meitenēm Līva Eglīte /Amanda Dinsberga  -14. vietā.

 

Treneris A.Pekmans

kuldīga 12.07.17. kuldīga 11.07.17.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts