Mūsu volejbolisti no 52. starptautiskajā turnīrā volejbolā “Kurzemes kauss” atgriežas ar 3 madaļām

Mūsu volejbolisti no 52. starptautiskajā turnīrā volejbolā “Kurzemes kauss” atgriežas ar 3 madaļām

Š.g. 9.un 10. septembrī Kuldīgā norisinājās 52.Kuldīgas starptautiskais turnīrs “Kuldīgas kauss”. Talsu novada Sporta skolu turnīrā pārstāvēja 6 komandas. Divām komandām izdevās izcīnīt godpilno 2.vietu. Zēni: Rainers Kristers Leitarts, Gustavs Freimanis, Ričards Treimanis, Uģis Ieviņš, Niks Feifers, Aigars Roderis- Roderts, Toms Kalniņš un Pētris Stepānovs, meitenes: Gerda Matisone, Patrīcija Lasmane, Paula Liepiņa, Alise Erdmane, Līva Eglīte, Karīna Alkšbirze, Anete Švēde -Grīnberga, Amanda Dinsberga, Diāna Lubgane, bet apvienotajai Talsu novada Sporta skolas /Dundaga komandai -3.vietu. Komandā spēlēja Kevins Krasons, Edgars Šmēdiņš, Ralfs Jasinovičs, Indars Asars, Ingars Blumbergs, Andis Grubenbergs, Deivids Sidra, Kristers Šulcs, Ernests Šmēdiņš, Emīls Grīnerts, Niklāvs Krūmiņš.

IMG_2989 IMG_2964

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts