Mūsu vieglatlētu starti Ventspils novada BJSS atklātajās sacensībās

Mūsu vieglatlētu starti Ventspils novada BJSS atklātajās sacensībās

Otrdien, 27.novembrī notika Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U-16 un U-18 vecuma grupās. No mūsu sporta skolas sacensībās startēja 22 Andra Jansona, Mārča Štrobindera un Rolanda Štrobindera audzēkņi. Tika sasniegti daudzi personīgie rekordi. Sacensībās piedalījās sportisti no Liepājas, Rīgas, Saldus, Tukuma, Talsiem un Ventspils.

Godalgotās vietas: Rebeka Rozenšteine augstlēkšanā izcīnīja 3.vietu, Elīza Andra Krūmiņa augstlēkšanā izcīnīja 2.vietu, Sintija Kovaļčuka lodes grūšanā izcīnīja 3.vietu, Markuss Vītols tāllēkšanā izcīnīja 2.vietu, Kaspars Lejnieks tāllēkšanā izcīnīja 3.vietu un Krists Kristians Doniņš lodes grūšanā izcīnīja 3.vietu.

Izcīnītās vietas un personīgie rekordi ir kā labs priekšnoteikums, lai veiksmīgi startētu 2019.gada Latvijas čempionātos.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts