Mūsu vieglatlētiem medaļas Kuldīgas novada atklātajā čempionātā.

Mūsu vieglatlētiem medaļas Kuldīgas novada atklātajā čempionātā.

Sestdien, 30.novembrī Kuldīgā notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts vieglatlētiem pieaugušo grupā. No Talsu novada Sporta skolas uz sacensību devās 18 atlēti, no kuriem 6 bija trenera Mārča Štrobindera audzēkņi. Lielisks sniegums Elīzai Andrai Krūmiņai, kura tāllēkšanā ar personīgo rekordu 5,05 izcīnīja 2.vietu un augstlēkšanā ar personīgo rekordu 1,55 izcīnīja 3.vietu. Patrīcijai Jansonei arī personīgais rekords tāllēkšanā un izcīnīta 7.vieta. Alise Jansone tāllēkšanā izcīnīja 9.vietu, bet Una Veipāne 10.vietu.

Sprintā 60 m distancē Kārlim Lūkasam Kolodam un Alisei Paipalai personīgais rekords. 3.vietu izcīnīja Kārlis Lejnieks ar personīgo rekordu 7,33.

Teicams rezultāts un personīgais rekords tāllēkšanā – 5,85m un izcīnīta 4.vieta Kārlim Lūkasm Kolodam (2006.dzimšanas gads), startējot pie vīriem.

Turpinām gatavoties nākošajām sacensībām.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts