Mūsu vieglatlēti ar ļoti labiem rezultātiem atgriežas no Smiltene-Valga Javelin Cup

Mūsu vieglatlēti ar ļoti labiem rezultātiem atgriežas no Smiltene-Valga Javelin Cup

Piektdien, 21.septembrī Igaunijas pierobežas pilsētā Valgā notika sacensības šķēpmetējiem Smiltene-Valga Javelin Cup. Uz sacensībām devās arī mūsu sporta skolas vieglatlēti. Sacensībās piedalījās Latvijas un Igaunijas šķēpmetēji visās vecuma grupās. Sacensībās mūsu skolas vieglatlēti izcīnīja divas sudraba godalgas: Patrīcija Jansone ar personīgo rekordu 29.14 un Krišjānis Suntažs ar 66.82. 4.vieta un personīgais rekords Kārlim Lūkasam Kolodam, 4.vieta Andrai Elīzai Krūmiņai un Mikam Oskerko. 5.vietu ieguva Alise Paipala un Emīlija Oša.

Treneris Mārcis Štrobinders

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts