Mūsu hokeja komanda no Čehijas turnīra atgriežas ar sudrabu!

Mūsu hokeja komanda no Čehijas turnīra atgriežas ar sudrabu!

Talsu TNSS/THK U15 vecuma grupa no 28.-30. decembrim piedalījās hokeja turnīrā Čehijā, Česka Lipa pilsētā. Turnīrā Talsu komanda bija viena no 8 komandām, un kopumā tika pārstāvētas 3 valstis – Latvija, Čehija, Slovākija. Pirmās četras spēles Talsu hokejisti aizvadīja veiksmīgi un grupā ieņēma pirmo vietu. Jaunie censoņi ar lielu cīņas sparu un izcili aizvadītu 4. spēli nodrošināja sev vietu finālā. Par spīti tiesnešu nepamatotajiem noraidījumiem, zēni parādīja raksturu un cīnījās līdz pēdējai spēles sekundei. Finālā tikās turnīra stiprākās komandas – Talsi pret Čehu „Strakonice”. Spēle noritēja ļoti spraigi, tomēr ar viena punkta pārsvaru triumfēja Čehu komanda.

Liels paldies Talsu novada pašvaldībai, sponsoriem par līdzekļiem, lai komanda spētu doties uz turnīru. Protams, liela pateicība spēlētāju vecākiem par entuziasmu, ticību komandai, kas sekmējās ar labu sniegumu turnīrā.

Treneris Renards Brālis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts