Mūsu basketbolists Henriks Bajārs – Latvijas U-19 izlases kandidāts

Mūsu basketbolists Henriks Bajārs – Latvijas U-19 izlases kandidāts

Latvijas U-19V basketbola izlases kandidātu sastāvā iekļauts mūsu sporta skolas audzēknis Henriks Bajārs. Viennozīmīgi garākais izlasē, kā arī mūsu sporta skolā – 213cm. Ceram, ka šī varenā auguma priekšrocība palīdzēs Pasaules U-19 čempionātā.

Latvijas Basketbola savienības valde U19 vīriešu izlases galvenā trenera amatā apstiprinājusi Treneru komisijas izvirzīto kandidātu Nikolaju Mazuru. 2021. gadā Latvijas U19 izlase vīriešu izlase ceturto reizi piedalīsies FIBA U19 Pasaules kausa izcīņas turnīrā, kas no 3. līdz 11. jūlijam notiks Rīgā un Daugavpilī.

Vēlam veiksmi!

Izmantots basket.lv info

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts