Mūsu basketbolisti “sprīža” attālumā no medaļām

Mūsu basketbolisti “sprīža” attālumā no medaļām

No 27. līdz 29.decembrim Talsu novada Sporta skolas jaunie basketbolisti piedalījās starptautiskajā turnīrā Kandavā. Turnīrs Kandavā notiek jau tradicionāli, un tajā parasti piedalās spēcīgas komandas. Šogad talsinieku pretinieki bija no Igaunijas (Tallina un Keila), Kazahijas (Astana), Krievijas (Maskava un Sanktpēterburga), kā arī  Latvijas komandas (Rīga, Ventspils, Kandava, Jaunpils). Talsu basketbolisti spēlēja trīs vecuma grupās. Vecākie bija 2000.gadā dzimušie, jaunākie 2002.gadā un 2003.gadā dzimušie zēni.

Visās vecuma grupās palikām “sprīža” attālumā no medaļām,  jo ieguvām 4.vietas, taču mūs apsteidza spēcīgas komandas, no lielām pilsētām.

Katrā komandā tika noteikts turnīra vērtīgākais spēlētājs. Talsu komandās tie bija Rolands Pūliņš, Dāvis Indriksons un Dāvids Māls.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts