Mūsu badmintonistiem labi rezultāti sacensībās “Liepājas cerība 2019”

Mūsu badmintonistiem labi rezultāti sacensībās “Liepājas cerība 2019”

23.novembrī Talsu badmintona nodaļas audzēkņi piedalījās sacensībās “Liepājas Cerība 2019”.

MSA vīriešu vienspēlēs piedalījās 9 dalībnieki.  Matīss Bisenieks šajā grupā rādīja labāko sniegumu starp talsiniekiem un ieguva 3.vietu. Kristaps Vārna ieguva 4.vietu, Mārtiņš Vārna ieguva 6.vietu un Henriks Godhards Jankevics ieguva 8.vietu.

MSB vīriešu grupā piedalījās 12 dalībnieki. Labākais sniegums no talsiniekiem šoreiz – Ivaram Ponem, kurš ieguva 6.vietu. Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 7.vietu. Toms Anšmits ieguva 10.vietu un Nils Jansons ieguva 12. Vietu.

MSU13 grupā piedalījās 12 dalībnieki. Veiksmīgākais sniegums šajā grupā bija Ričardam Klāvam Miezītim, kurš ieguva 5.vietu. Linards Legzdiņš ieguva 6.vietu un Fēlikss Kandis ieguva 7.vietu.

WSU15 grupā piedalījās 20 dalībnieces. Šajā grupā Talsu sportu skolu pārstāvēja 7 dalībnieces. Labākais sniegums bija Melissai Romaņukai, kura ieguva 4.vietu. Andželīna Jete Briede ieguva 6.vietu, Evelīna Freija ieguva 10.vietu, Evelīna Bārbale ieguva 12.vietu, Katerīna Bārbale ieguva 15.vietu, Patrīcija Bārbale ieguva 16.vietu un Adriāna Bārbale ieguva 20.vietu.

MDA vīriešu dubulstpēļu grupā piedalījās 16 dalībnieki – 8 pāri. Labākais sniegums bija Kristapam Vārnam un Mārtiņam Vārnam, kuri izcīnīja 2.vietu. Matīss Bisenieks, spēlējot kopā ar Henriku Godhardu Jankevicu,  ieguva 4.vietu. Savukārt, Ivars Pone spēlēja kopā ar D.Bernānu un ieguva 8.vietu.

MDB grupā piedalījās 7 vīriešu pāri. Labākais sniegums bija  Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš spēlēja kopā ar Edgaru Kviesi un ieguva 3.vietu. Toms Anšmits spēleja kopā ar Nilu Jansonu un ieguva 4.vietu.

GDU15 grupā piedalījās 8 dalībnieces. Mūsu meitenes- Evelīna Bārbale un Melissa Romaņuka ieguva 4.vietu.

MDU15 grupā piedalījās 16 dalībnieki. Labākais sniegums bija Fēliksam Kandim ,kurš spēlējot kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti, ieguva 6.vietu. Linards Legzdiņš spēlējot kopā ar G.Ločmeli, izcīnīja 7.vietu.

XDU15 grupā piedalījās 12 dalībnieki – 6 pāri. Aleksis Emiljans Kviesis, spēlējot kopā ar Melissu Romaņuku izcīnīja godalgoto 3.vietu.

 

Paldies badmintonistiem par cīņassparu!

Treneri: Sigeta Naudiņa, Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts