Mūsu airētāju panākumi sezonas noslēgumā!

Mūsu airētāju panākumi sezonas noslēgumā!

No 17. līdz 20.09. Bascovā Rumānijā notika Eiropas U – 23 čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā startēja arī Talsu novada sportists Roberts Akmens, izcīnot 5. vietu. No bijušajiem Talsu airētājiem Dāvis Iļjins izcīnīja 7. un 9. vietu bet Rahmats Stromanis izcīnīja 11. un 13. vietu.
Roberta Akmeņa starts 2015.gadā ir apsveicami noturīgs un veiksmīgs. Pasaules U 23 čempionātā izcīnīta 5. vieta. Pasaules čempionātā (pieaugušiem) izcīnīta 15. vieta. Līdz ar to ir izcīnīta vieta Latvijas olimpiskā vienības pamatsastāvā. Ārī Dagnis Iļjins ir izcīnījis vietu Latvijas olimpiskā vienībā.

2016. gadā Robertam Akmenim ir paredzēts startēt: Atlases sacensībās uz olimpiskajām spēlēm un piedalīšanās Pasaules un Eiropas U 23 čempionātos.
Airēšanas treneris; Z. Zujevs.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts