MĒNEŠA SPORTISTE MARTĀ – ELĪZA MATROZE

MĒNEŠA SPORTISTE MARTĀ – ELĪZA MATROZE

Marts, Talsu novada Sporta skolas audzēkņiem un treneriem, ir bijis sportiskiem panākumiem veiksmīgs mēnesis, jo šoreiz pieteikumi par kandidātiem uz mēneša sportista titulu bija 7. Visi kandidāti izvirzīti pamatoti – par veiksmīgiem startiem un augstiem sasniegumiem sacensībās:  vieglatlēti – Dāvis ŪDRIS un Anna Laura KRAUZE; volejboliste – Elīza MATROZE; futbolisti – Daniels KRISTBERGS, Linards SLEŽIS un Kaspars ANMANIS; badmintonists – Aigars RODERIS-RODERTS .

29.martā Rīgā notika Latvijas volejbola rīkotais pasākums “Lāses kauss 2014”, kur Talsu komandā spēlēja ELĪZA MATROZE. Talsu komanda vidusskolas grupā jaunietēm 29 komandu konkurencē izcīnija 1.vietu!

Elīza ar labiem panākumiem piedalās dažādos turnīros, rādot priekšzīmīgu attieksmi pret treniņu procesu un spēlēm, ir kā paraugs citiem spēlētājiem, teic’ treneris A.Pekmans. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts