Mazie Talsu basketbolisti Maskavā

Mazie Talsu basketbolisti Maskavā

Talsu novada Sporta skolas U 11 zēnu komanda no 27. līdz 30.aprīlim piedalījās starptautiskā turnīrā Maskavā.

Nokļūšanai uz turnīru ieguvām vīzas ieceļošanai Krievijā. Zēniem liels piedzīvojums bija ceļojums ar vilcienu uz Maskavu un atpakaļ uz Rīgu, jo lielākā daļa ar vilcienu vēl nebija ceļojuši.

Turnīrā Maskavā piedalījās 6 komandas, četrās no tām bija gadu vecāki puiši nekā talsinieki. Tas arī bija galvenais iemesls, kādēļ uzvarējām tikai vienu spēli. Mazie talsinieki pret augumā lielākiem pretiniekiem cīnījās ar neizsīkstošu azartu. Zēnu neatlaidību un meistarību novērtēja turnīra organizatori, treneri un arī citu komandu līdzjutēji, kuriem Talsu komanda ļoti iepatikās. Katrā spēlē Talsu novada Sporta skolas komandai uzradās arvien lielāks līdzjutēju atbalsts. Mūsu pretinieki bija Maskavas un Maskavas apgabala komandas.Turnīrā ieguvām 5.vietu un nenovērtējamu pieredzi, kas noderēs Latvijas jaunatnes basketbola līgas spēlēs jūnija sākumā, kad notiks finālspēles „Kārums kauss” izcīņā. Komandā spēlēja: Reinis Frīdenbergs, Rūdis Donis, Andrejs Ziediņš, Mārcis Veliks, Verners Ross, Kārlis Šķiliņš, Matīss Vēvers, Ričards Bambis un Kristaps Loboda. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju kļuva talsinieks Rūdis Donis.

Organizatori bija parūpējušies, lai gida pavadībā zēni apskatītu Maskavu. Bijām Sarkanajā laukumā, redzējām Kremli un citas skaistas Maskavas vēsturiskās ēkas. Izmantojām iespēju izbraukt ar Maskavas metro, lielākai daļai pirmo reizi. Labu skolu matemātikā sagādāja rīcība ar Krievijas rubļiem. Šoreiz valodas barjeru nācās pārvarēt bērniem, jo viņi labāk pārvalda angļu valodu, nevis krievu. Paspējām arī izjust pavasari, jo pēdējās divās dienās gaisa temperatūra pārsniedza +20 grādus.

 

Treneris Mārtiņš Ziediņš

image(112) image(111) image(109) image(108) image(106)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts