Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai vieglatlētikā

Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai vieglatlētikā

Piektdien, 10.jūlijā Ogrē notika Maxima Jaunatnes kauss U-16 vecuma grupai. Sacensībās piedalījās arī 6 Talsu novada Sporta skolas vieglatlēti: Kārlis Lūkass Koloda, Anda Dansone, Amēlija Sudmale, Emīlija Oša, Kristiāna Ozola un Patrīcija Jansone. Kārlis Lūkass Koloda šķēpa mešanā izcīnīja 2.vietu ar personīgo rekordu 47,65 m un 5.vietu augstlēkšanā, pārlecot 1,6 m. Sacensībās Patrīcija Jansone, Amēlija Sudmale un Kristiāna Ozola laboja personīgos rekordus šķēpa mešanā. Personīgais rekords Patrīcijai Jansonei augstlēkšanā – 1.61 m un 4.vieta. Visi iepriekšminētie sportisti izpildījuši kritērijus, lai piedalītos Latvijas Čempionātā, kas 20. un 21.jūlijā notiks Jēkabpilī. Turēsim īkšķus!

Treneris Mārcis Štrobinders

Foto Romāns Kokšarovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts