MAINĪTA IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU RĒĶINU SAŅEMŠANAS UN APMAKSAS KĀRTĪBA

MAINĪTA IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU RĒĶINU SAŅEMŠANAS UN APMAKSAS KĀRTĪBA

670px-Pay-Bills-Online-Step-1

Talsu novada pašvaldība, uzsākot jauno mācību gadu, nodrošina iespēju vecākiem saņemt rēķinus par izglītojamo maksām – vecāku līdzfinansējumu, dalības, ēdināšanas un instrumentu nomas maksām. 

Rēķins, informēja Talsu novada pašvaldības finanšu nodaļas vadītāja Ilze Lagzdiņa, tiks sagatavots par katru mēnesi un nogādāts maksātājam līdz nākamā mēneša 15. datumam. „Izņēmums ir Talsu novada Bērnu un jauniešu centrs – aprēķins par dalību Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā tiks veikts divas reizes gadā, par periodu no septembra līdz decembrim un no janvāra līdz maijam. Atbilstoši rēķins maksātājam tiks nogādāts līdz janvāra un jūnija 15. datumam. Vecāki, slēdzot līgumu ar izglītības iestādes vadītāju, varēs izvēlēties, vai rēķinu vēlas saņemt elektroniski, vai personīgi,” skaidroja I. Lagzdiņa.

Norēķināties par Talsu novada pašvaldības izglītības iestādē saņemto pakalpojumu iespējams, izmantojot internetbankas vai bankas pakalpojumus (nauda jāpārskaita Talsu novada Izglītības pārvaldei saskaņā ar rēķinā norādīto informāciju), skaidrā naudā izglītības iestādē, ko apmeklē izglītojamais vai skaidrā naudā jebkurā Talsu novada pašvaldības kasē, neatkarīgi no tā, kuru Talsu novada pašvaldības izglītības iestādi apmeklē izglītojamais.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts