MAINĀS VECĀKU LĪDZFINANSĒJUMS!

MAINĀS VECĀKU LĪDZFINANSĒJUMS!

size-500x500

! Pamatojoties uz 2015.gada 30.jūlija Talsu novada domes lēmumu Nr.331 (protokols Nr.18, 3.punkts) ar 2015.gada 1.septembri noteikts vecāku līdzfinansējums par vienu audzēkni Talsu novada Sporta skolas badmintona, basketbola, biatlona, florbola, futbola, riteņbraukšanas, smaiļošanas un kanoe airēšanas, vieglatlētikas, volejbola grupās profesionālās izglītības ievirzes programmās un vispārējās fiziskās sagatavotības interešu izglītības programmā – 5,00 EUR.

! Tāpat, ar 2015.gada 1.septembri vecāku līdzfinansējumu par vienu audzēkni mēnesī Talsu novada Sporta skolas HOKEJA grupā profesionālās ievirzes izglītības programmā –15,00 EUR

 

Lēmums Nr.331 – Par vecāku līdzfinansējuma apmēru TNSS

 

Līdzfinansējumu vecāki iemaksā šādā kārtībā:

 • Veicot skaidras naudas pārskaitījumu bankā vai ar naudas pārskaitījumu interneta bankā uz norādīto norēķina kontu:
 • Talsu novada Izglītības pārvalde
  Talsu novada sporta skola
  Reģ.Nr.90000011997
  Kareivju iela 12, Talsi, Talsu novads, LV-3201
  SEB banka,LV91UNLA0028700130053
  Kods 28UNLALV2X
 • Veicot samaksu skolas kasē: Talsu Sporta namā, Sporta skola administrācijā, Kareivju ielā 12, Talsos vai Pašvaldības kasēs pagastu pārvaldēs un Talsu pilsētas domes kasē.

Līdzfinansējums par kārtējo mēnesi jāsamaksā līdz 25.datumam, var maksāt vienā reizē arī par daļu vai visu periodu. Veicot maksājumu obligāti norādīt: audzēkņa vārdu, uzvārdu, sporta veidu, mēnesi, par kuru tiek maksāts.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts