MADARA PALAMEIKA UN ROLANDS ŠTROBINDERS pārstāvēs Latviju pasaules čempionātā!

MADARA PALAMEIKA UN ROLANDS ŠTROBINDERS pārstāvēs Latviju pasaules čempionātā!

Viens no šī gada lielākajiem notikumiem pasaules sportā notiks Ķīnā, kur no 22. līdz 30. augustam norisināsies Pasaules čempionāts vieglatlētikā. Latvijas Vieglatlētikas savienības valde ir apstiprinājusi Latvijas izlases komandu, kurā iekļauti deviņu sportisti.

Izlasē iekļauti čempionāta normatīvus izpildījušie sportisti: Madara Palameika šķēpa mešanā, Laura Ikauniece Admidiņa septiņcīņā, Aiga Grabuste tāllēkšanā, Rolands Štrobinders šķēpa mešanā, Mareks Ārents kārtslēkšanā, Igors Sokolovs vesera mešanā, Sinta Ozoliņa šķēpa mešanā, Arnis Rumbenieks 50km soļošanā un Anita Kažemāka maratonā.

Čempionāta normatīvus izpildīja arī Jeļena Prokopčuka un Valērijs Žolnerovičs maratonā, bet sportisti nepiedalīsies čempionātā karstuma dēļ.

Komandai līdzi dosies izlases direktors Dmitrijs Miļkevičs. “Uzskatu, ka izlase ir spēcīga. Ir pamats domāt par vairāku sportistu iekļūšanu finālos un arī medaļām. Ceru, ka Pekinas karstums netraucēs sportistiem uzrādīt augstvērtīgus rezultātus. Vairāki izlases sportisti šobrīd ir ļoti labā formā. To pierāda rezultāti sacensības Latvijā – Prezidenta balvas izcīņā un Latvijas čempionātā,” komentē Dmitrijs Miļkevičs.

Ņemot vērā augstos sacensību normatīvus, vairākās disciplīnās nav pietiekams normatīvu izpildījušo sportistu skaits. Līdz ar to šajās disciplīnās varēs piedalīties arī tie sportisti, kuri nav izpildījuši sacensību normatīvus. Šobrīd tiek gaidīta informācija no Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas, vai sacensībās varēs piedalīties Gunta Latiševa-Čudare 400m skrējienā, Anete Kociņa un Līna Mūze šķēpa mešanā, kā arī Māris Urtāns lodes grūšanā. Plānots, ka Latvijas Vieglatlētikas savienība par šiem sportistiem tiks informēta 11. augustā.

2015-05-29_rigas_kausi_2015_8606

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts