LVF Kausa izcīņu U-14 meitenes noslēdz 11.vietu

LVF Kausa izcīņu U-14 meitenes noslēdz 11.vietu

Šajā nedēļas nogalē U-14 volejbolistes aizvadīja LVF Kausa izcīņas spēles. Pirmajā dienā meitenes aizvadīja 3 spēles, 2 spēlēs zaudējums – Minusas VS/Jūrmalas SS (2:0) un Daugavpils BJSS (2:0), 1 uzvara pret Limbažu/Salacgrīvas NSS (2:0), kas Limbažu meitenēm arī bija vienīgais zaudējums. Otrajā dienā pret Kuldīgas NSS 2.komandu uzvara (2:0), ļoti līdzīgā un sīvā cīņā zaudējums pret RVS komandu (1:2). Gala rezultātā Latvijas Kausa izcīņā mūsu meitenes izcīnījušas 11. vietu.

Abās dienās mūsu meitenes parādīja lielu cīņassparu, visas komandas ir vienlīdz spēcīgas, intriga par vietu sadalījumu bija līdz pēdējām spēlēm. Paldies mūsu meitenēm par aizraujošo nedēļas nogali un veiksmi turpmāk!

 

Volejbola treneri

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts