LRJČ florbolā zēniem U-8 Rīgā

LRJČ florbolā zēniem U-8 Rīgā

26.oktobrī, Rīgā, Ezerkrastu pamatskolā norisinājās LR jaunatnes čempionāts florbolā zēniem ne vecākiem par astoņiem gadiem. Talsu NSS/ Krauzers komanda teicami aizvadīja visas spēles, sīvā cīņā piekāpjoties tikai mājinieku komandai Rīgas Lauvas , pārējās spēlēs svinējām uzvaras: Talsu NSS/ Krauzers -Ķekavas buldogs, Valmieras BSS-2- Talsu NSS/ Krauzers , Talsu NSS/ Krauzers- Valmieras BSS-1 .
Visi puiši spēļu laikā tika pie rezultativitātes punktiem: Jānis Šķerbergs , Olivers Krauze , Ričards Jekabovičs , Ričards Leinbergs , Reinis Kančuks , Markuss Tīdemanis , Rihards Lakstīgala , Roberts Roze , Miks Jansons .
Katrā spēlē komandā tika noteikts labākais spēlētājs: Jānis Šķerbergs, Olivers Krauze, Rihards Lakstīgala, Ričards Jekabovičs.
Florbola treneri K. Švampe, N. Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts