LJBL “Colgate” turnīrs U-12 grupas zēniem

LJBL “Colgate” turnīrs U-12 grupas zēniem

basketball

 

No 8.-9.martam Kandavā notika Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas (LJBL) “Colgate” turnīrs U-12 grupas zēniem. Mūsu basketbolisti šajā turnīrā cīnījās par 9.-15.vietu. Talsu zēni pirmajā spēlē ar 45:36 zaudēja Kandavai. Ņemot vērā treniņu procesu un ieguldīto darbu, plānota bija uzvara, bet sakarā ar to, ka puse komandas spēlētāju bija nupat atgriezušies pēc slimošanas, gāja grūti. Otrajā spēlē, pret Rūjienu, spēle jau bija ļoti laba un arī uzvara ar 53:43. Pēdējā spēlē, pret Ādažiem (kuri ieguva turnīrā 1.vietu), tika zaudēta ar 43:35, kas ļāva komandai palikt šajā grupā. Treneris saka, ka pēdējā spēlē ļāva izspēlēties visiem puišiem un, likumsakarīgi, zaudējums Rīgas Pārdaugavas komandai ar 49:39. 

Pēc šī sabraukuma 41 komandu konkurencē Talu zēni pašlaik ir 11.vietā! 

Jāatzimē un jāuzteic: Niks Grosbahs, Henriks Bajārs, Mārtiņš Cinis, Pauls Kunkulis un arī pārējie puiši izlika visu sevi spēlē. 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts