Lieliski rezultāti mūsu badmintonistiem Latvijas čempionātā.

Lieliski rezultāti mūsu badmintonistiem Latvijas čempionātā.

30.novembrī notika Latvijas Badmintona čempionāts U11 un U19 vecuma grupām.

GSU 11 sieviešu vienspēlē piedalījās 16 labākās Latvijas dalībnieces. Melissa Romaņuka ir Latvijā ceturtā labākā sieviešu  U11 grupas badmintoniste.  Evelīna Freija ieguva dalīto 5-8 vietu. Evelīna Bārbale ieguva 11.vietu un Katerīna Bārbale ieguva 12.vietu.

GDU11 sieviešu dubultspēlēs piedalījās 10 dalībnieces. Latvijā trešais labākais sieviešu dubultspēļu pāris U11 grupā ir Evelīna Bārbale, kas spēlēja kopā ar Melissu Romaņuku. Ceturtais labākais pāris Latvijā U11 grupā ir Katerīna Bārbale, kura spēlēja kopā ar Evelīnu Freiju.

BSU11 vīriešu vienspēlēs piedalījās 15 dalībnieki. Reinim Beinarovičam bija labākais sniegums, viņš ieguva 4.vietu. Mārtiņš Sokolovs ieguva dalīto 5-8 vietu.

BDU11 vīriešu dubultspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. Reinis Beinarovičs un Mārtiņš Sokolovs ir Latvijas otrie labākais dubultspēļu U11 grupas badmintonisti.

XDU11 jaukto dubultspēļu grupā piedalījās 14 dalībnieki. Labākais sniegums bija Reinim Beinarovičam, kurš spēlēja kopā ar Melissu Romaņuku un ieguva 2.vietu.  Mārtiņš Sokolovs, spēlējot kopā ar Evelīnu Bārbali ieguva 6.vieta.

GSU19  sieviešu vienspēlēs piedalījās 21 dalībniece. Labākais sniegums bija Ievai Abigailai Valgelīnai, kura ieguva dalīto 11.,12. vietu. Nikola Kalniņa ieguva 17. vietu.

BSU19 vīriešu vienspēlēs piedalījās 23 dalībnieki. Labākais sniegums bija Kristapam Vārnam, kurš ieguva 4.vietu. Patriks Kandis ieguva 7.vietu. Matīss Bisenieks ieguva dalīto 13.-14.vietu.Mārtiņš Vārna ieguva dalīto 15.,16. vietu. Henriks Godhards Jankevics ieguva 17.vietu un Ivars Pone ieguva 20.vietu.

 

1.decembrī notika turpinājums Latvijas Badmintona čempionāta U19 vecuma grupā  un Latvijas Kauss U -13 un U -17 B grupām.

GSU13 grupā piedalījās Latvijas labākās 15 spēlētājas. Labākais sniegums bija Melisai Mežzaķei, kura ieguva godalgoto 3.vietu. Dārta Pētersone ieguva dalīto 5-15 vietu.

GDU13 grupā piedalījās 12 dalībnieces. Talsu sporta skolas audzēknes Melisa Mežzaķe un Dārta Pētersone ieguva 3.vietu.

BSU13 grupā piedalījās 13 dalībnieki.  Trešais Latvijas labākais spēlētājs U13 grupā ir Aleksis Emiljans Kviesis. Ričards Klāvs Miezītis ieguva 6.vietu, Linards Legzdiņš dalīto 7-8 vietu un Fēlikss Kandis ieguva dalīto 11.-12. vietu.

BDU13 dubultspēļu grupā Latvijas labākais pāris ir Aleksis Emiljans Kviesis un L.Golovčenko. Linards Legzdiņš, spēlējot kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti, ieguva 4.vietu.

XDU13 grupā labākais rezultāts bija Aleksim Emiljanam Kviesim, kurš spēlēja kopā ar A.Grundmani un ieguva 2.vietu. Ričards Klāvs Miezītis , kurš spēlēja kopā ar Dārtu Pētersoni, ieguva 5.vietu.

BSU17B grupā dalīto 5.-18. vietu ieguva Nils Jansons un Toms Anšmits.

BDU17B grupā Toms, spēlējot kopā ar Nilu, ieguva godalgoto 3.vietu.

XDU17B grupā Toms Anšmits, spēlējot kopā ar E.Grasi ieguva 8.vietu.

XDU19 grupā piedalījās 38 dalībnieki. Labākais sniegums bija Kristapam Vārnam , kurš spēlēja kopā ar Ievu Abigailu Valgelīnu un ieguva 5.vietu. Patriks Kandis spēlēja kopā ar Nikolu Kalniņu un ieguva 11.vietu.

GDU19 grupā Talsu sporta skolas audzēknes Ieva Abigaila Valgelīna un Nikola Kalniņa izcīnīja 7.vietu.

BDU19 grupā piedalījās 24 dalībnieki. Viens no Latvijas labākajiem pāriem šajā grupā ir Patriks Kandis un Kristaps Vārna, kuri ieguva 2.vietu. Matīss Bisenieks un Henriks Jankevics Godharts ieguva 7.vietu un Ivars Pone, kurš spēlēja ar Mārtiņu Vārnu, ieguva 8.vietu.

Mēs treneri vēlamies uzslavēt audzēkņus par augstiem sasniegumiem Latvijas Čempionātā un Latvijas Kausa izcīņā.

Treneri: Sigeta Naudiņa, Edgars Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts