Lieldienu nedēļā tiek aizvadītas trīs spēlēs regulārajā čempionātā futbolā.

Lieldienu nedēļā tiek aizvadītas trīs spēlēs regulārajā čempionātā futbolā.

Trešdien, 17.04 U14 aizvadīja savu otro spēli un pārliecinoši ar 7-1 uzvarēja Jelgavas komandu. Lielisks sniegums – 3 vārti  Edgaram Zaļupem, kā arī vārtus guva Daniels Kristbergs, Valters Čuhnovs, Ralfs Kņeps un Deniss Kristiāns Jaunkalns. Liels darbs ir jāiegulda, ja vēlamies sasniegt  mērķus.

Sestdien, U18 Talsu novada Sporta skolas futbola komanda otrajā sezonas spēlē ar 0-1 piekāpās ļoti dinamiskā spēlē Babītes novada komandai. Mēs esam ļoti uzlabojuši aizsardzību, ko atspoguļo maz ielaistie vārti. Šobrīd klupšanas akmens ir vārtu realizācija un uzbrukuma noslēgums. Spēles laikā bija vairāki vārtu gūšanas momenti, ko neizmantojām, bumbas kontrole arī pozitīva. Komandai jāpiestrādā  vairāk  treniņu procesā pie uzbrukuma noslēguma. Paldies puišiem par pašatdevi!

Svētdien, Lieldienās Talsu novada Sporta skolas  U14 komanda devās uz Olaini un diemžēl piedzīvo pamatīgu zaudējumu, Olaines komandai ar  0-6. Pēc trenera Aivara Eņģeļa domām, komanda nebija tik “slikta” lai zaudētu ar tādu rezultātu. Vairāk zaudējām psiholoģiski, jo aizbraucām bez 4 pamatsastāva spēlētājiem, kas ļoti ietekmēja spēles ritējumu. Visus vārti tika zaudēti pirmajā puslaikā un pēc pārrunām pārtraukumā spējām uzlabot sniegumu un izspēlēt labas situācijas. Šī spēlētājiem paliks kā pārdomu spēle ar jautājumu – ko mēs vēlamies sasniegt un kāds ir mūsu mērķis? Paldies par spēli.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts