Ledus hallē aizvadītas interesantas un azartiskas hokeja spēles

Ledus hallē aizvadītas interesantas un azartiskas hokeja spēles

  1. janvārī notika Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta spēle U—13 vecuma grupā. Savā starpā sacentās «Talsu NSS/THK» komanda un Liepājas jaunie hokejisti. Mūsu jaunie hokejisti liepājniekus pieveica pārliecinoši — ar rezultātu 8:4. Mūsu komandā rezultatīvi spēlēja Rihards Vērdiņš (3+0), Aksels Āboliņš (2+1), Aleksis Freidenfelds (1+3), Fēlikss Paurs (1+3), Miks Sūniņš (1+0) un Markus Pētersons (0+1).

14.00 sacentās Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta komandas U—15 vecuma grupā — «Talsu NSS/THK» un HS «Rīga 2007». Šīs spēles favorīts bija Talsu komanda, jo pretinieki bija gados jauni, taču viņi cīnījās godam. Talsenieku pārsvars laukumā bija jau no spēles sākuma, taču ripu pretinieku vārtos tik viegli nebija iemest, jo vārtsargs darbojās nevainojami. Spēles gaitā mūsējie iespēlējās, veidoja kombinācijas un gala rezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:0. Mūsu komandā rezultatīvi spēlēja Eduards Siliņš (1+0), Renards Erķens (1+0), Ralfs Mednis (1+1), Anrijs Krūmiņš (0+2), Krišjānis Grahoļskis (0+1) un Ģirts Balodis (0+1).

Pēdējā šīs dienas spēlē sacentās mūsu novada čempionāta dalībnieki — «Talsu NSS/THK» (U—15) un «EpicBio» hokejisti. Šai spēlei nopietni bija gatavojušies jaunie hokejisti, kuri jau spēles sākumā izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:0. Otrajā spēles pusē «EpicBio» hokejisti atspēlējās, taču tas bija par maz, lai izcīnītu uzvaru, un spēle noslēdzās ar jauniešu uzvaru (6:4). Jāatzīmē, ka šis «EpicBio» komandai šī gada čempionātā bija pirmais zaudējums. «EpicBio» komandā rezultatīvi spēlēja Kaspars Rudzītis (2+1), Mārtiņš Grīnbergs (1+1), Mārtiņš Zaļupe (1+0), Jānis Ieviņš (0+1) un Andris Meijers (0+1); jauniešu komandā — Eduards Siliņš (1+2), Juris Perekrests (2+1), Andris Kronbergs (1+2), Anrijs Krūmiņš (1+0), Ernests Jaunķierpis (1+0) un Ralfs Mednis (0+1).

Imants Ziediņš

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts