LBJMH U-12 vecuma grupai sezona noslēgusies

LBJMH U-12 vecuma grupai sezona noslēgusies

2016./17. gada sezonā Latvijas čempionātā hokejā piedalījās 15 komandas, starp kurām bija arī TNSS/THK komanda. Sacensībās tika izspēlēts viens aplis, kurā vienai komandai bija divas spēles,- viena mājas laukumā, viena izbraukumā.

Kopā tika aizvadītas 28 spēles, no tām 9 uzvaras pamatlaikā , 4 uzvaras pēcspēles metienos un 15 zaudējumi. Kopvērtējumā Talsu hokejisti ieguva 9. vietu, kas noteikti ir labs rezultāts, ja salīdzina ar iepriekšējo rezultātu 2015./2016. gada sezonā: iemesto un ielaisto vārtu attiecība U-12 komandai bija 52 iemesti un  223 ielaisti, tad šosezon -112 iemesti un 141 ielaists, kas ir gandrīz 100% uzlabojums.

Treneri šo sezonu vērtē pozitīvi, jo puišu atdeve treniņos un spēlēs atspoguļojas rezultātos, taču vēl  ir jāiegulda ļoti liels darbs, lai uzlabotu spēles izpratni, slidošanas prasmi un tehniku.

Treneri R.Brālis un U.Ķierpe

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts