LBJČH 2017/18.gada sezona

LBJČH 2017/18.gada sezona

Talsu novada Sporta skolas audzēkņi U-10 vecuma grupā ir uzsākuši  jauno LBJČH 2017/2018.gada sezonu. 21.10.2017 TNSS/THK hokejisti  aizvadīja 2 čempionāta spēles pret Bārtuļa hokeja kluba(BHC) komandu un  Jelgavas sporta skolas komandu.

Jaunā sezona iesākās ar spēles nolikuma izmaiņām U-10 vecuma grupās. Šosezon spēles aizvada ar samazinātu vārtu izmēru un vieglākām ripām, kas ļauj bērniem apgūt pareizāku ripas vadīšanas un metiena tehniku, un vārtsargiem neizdarīt nedabiskas kustības. Līdz ar šādām izmaiņām spēles rezultāti pietuvinās pieaugušo hokejam. Pirmo spēli TNSS/THK komanda aizvadīja pret klubu BHC , kur ar rezultātu 2 : 4 nācās piedzīvot zaudējumu. Otro spēli talsinieki aizvadīja pret Jelgavas Sporta skolas komandu un ar rezultātu 2:1 Talsu puikas izcīnīja uzvaru.

Treneris R.Brālis

hhh hhhh hhhhhh

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts