Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā

Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā

2012-03-07_ps

 

8.martā mūsu vieglatlētikas nodaļas  treneris M.Štrobinders kopā ar saviem audzēkņiem Dāvi Ūdri, Aleksandru Strikaiti, Undīni Paipalu, Laimu Cīruli, Luīzi Katrīnu Zeļģi un Krišjāni Suntažu, devās uz Rīgu, kur norisinājās Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā. Kopumā, kā jau tas bija gaidāms, diezgan pavasarīgi rezultāti, jo šķēpu met vasarā, bet tagad vēl ir ziema, teic trenris.  Neskatoties uz to ka šķēps ir mests ļoti maz, uzstādīti vairāki personīgie rekordi: Undīnei, Krišjānim, Aleksandram. Tā kā viss iet pēc plāna.

 

Rezultāti:

 

Dāvis 39,16m 8.vieta

Aleksandrs 44.52m 6.vieta (12 dalībn.)

Undīne 25,36m 6.vieta 

Laima bez rezultāta (9 dalībn.)

Luīze 30,18m 4.vieta (4 dalībn.)

Krišjānis 40,17m 5.vieta (5 dalībn.)

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts