Latvijas Viegaltētikas Savienības kauss U-16 un pieaugušo grupās, Kuldīgā

Latvijas Viegaltētikas Savienības kauss U-16 un pieaugušo grupās, Kuldīgā

DSC_2021 copy

Aizvadītajā nedēļas nodaglē, 1.martā, Kuldīgā norisinājās Latvijas Viegaltētikas Savienības kauss U-16 un pieaugušo grupās. Talsu atklat pārstāvēja M.Štrobindera trenētie audzēkņi – Laura Anna Krauze, Edvards Mārtiņš Bernāns, Undīne Paipala, Dāvis Ūdris, Luīze Katrīne Zeļģe un Krišjānis Suntažs.

Rezultāti: Anna izcīnīja 5.vietu tāllēkšanā (4,92 m); Dāvis  izcīnīja 9.vietu (5,89m); Undīne lodes grūšanā ar rezultātu 10,58m, izcīnīja 5.vietu; Edvards tāllēkšanā bez rezultāta; Luīzei 3.vieta  augstlēkšanā (1,50m); Krišjānim 6.vieta lodes grūšanā ar rezultātu 12,46m.

Aizvadīti ļoti starti, uzslavē treneris. Undīnei un Krišjānim lodes grūšanā sasniegti teicami personīgie rekordi. Pārējo sportistu rezultāti arī labā līmenī.

 

Nākošais starts jau 7.martā – starptautiskās sacensības „Kuldīgas kauss 2015”!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts