Latvijas skolēnu 71.spartakiādē vieglatlētikā labi rezultāti mūsu skolām

Latvijas skolēnu 71.spartakiādē vieglatlētikā labi rezultāti mūsu skolām

Š.g. 26.septembrī Iecavā notika Latvijas skolēnu 71.spartakiāde vieglatlētikā “Vidusskolu kauss” un “Jauno vieglatlētu kauss”. No Talsu novada uz spartakiādi devās Talsu Valsts ģimnāzijas un Talsu 2.vidusskolas komandas. “Jauno vieglatlētu kausā” gan zēniem, gan meitenēm Talsu 2.vidusskolas komanda izcīnīja augsto 2.vietu. “Vidusskolu kausā” jauniešiem Talsu Valsts ģimnāzijas komanda izcīnīja 8.vietu, bet jaunietēm Talsu 2.vidusskolas komanda  -5.vietu.

Kopvērtējuma tabulas_vieglatlētika_Iecavā

JAUNO VIEGLATLĒTU KAUSS_rezultāti(1)

Kopvērtējuma tabulas_vieglatlētika_Iecavā

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts