Latvijas Kauss vasaras biatlonā VFS Talsos

Latvijas Kauss vasaras biatlonā VFS Talsos

28.jūnijā Latvijas biatlona saime kuplā skaitā vasaras sacensību sezonu sāk Talsos ar vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībām. Šajās sacensībās dalībniekiem bija jāveic dažādas disciplīnas jeb vingrinājumi atsevišķi, pēc tam izcīnītās vietas katram dalībniekam tiek sasummētas un tādā veidā tiek noteikti kopvērtējumā labākie. Junioru un A grupas dalībnieki sacentās 3000m skrējienā, šaušanā stāvus un guļus, rollerslēpošanā slidsolī bez nūjām 500m distancē un rollerslēpošanā bezsolī, kad stumjas tikai ar nūjām 500m distancē. Junioru konkurencē 2.vietu izcīnīja Aksels Bresme, vislabāk Akselam padevās rollerslēpošana bez nūjām, kur viņš bija ātrākais. A grupā līdz uzvarai 1.punkts pietrūka un līdz ar to 2.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls, viņam vislabāk izdevās apliecināt savu roku spēku rollerslēpošanā bezsolī, kad stumjas tikai ar nūjām. Gatis Reinbergs kopvērtējumā izcīnīja 4.vietu, vissekmīgākā disciplīna Gatim – 3000m skrējiens, kur viņš pārliecinoši uzvarēja, savukārt, Artūrs Zaļupe izcīnīja 5.vietu, savu labāko sniegumu demonstrējot šaušanā, kur viņš bija precīzākais no visiem. B grupas dalībniekiem bija jāskrien 1500m skrējiens, pārējās disciplīnas tādas pat kā vecākajām grupām un kopvērtējumā  3.vietā Kristers Kalašņikovs, Kristers bija izcils 1500m skrējienā, kur spraigā finiša sprintā izrāva uzvaru, Ulvis Krišmanis 4.vietā kopvērtējumā, bet izcīnītas trešās vietas vingrinājumos uz rolleriem, Erasts Bobrovs ierindojās 6.vietā. B grupas jaunietēm 3.vietā Viktorija Spruģevica, viņai vislabāk padevās rolleru disciplīnas, kur izcīnītas 3.vietas. C grupas dalībnieki skrēja 1000m skrējienu šāva no stāvokļa guļus un uz rolleriem veica tās pašas divas disciplīnas, ko vecākās grupas. Savu ziemas sezonas ranga līdera statusu godam izdevās aizstāvēt Kristiānam Kārlsbergam, kurš pārliecinoši uzvarēja kopvērtējumā, Kristiāns bija ātrākais 1000m skrējienā, kur aizraujošā finišā nosargāja savu līdera pozīciju un arī rollerslēpošanā bez nūjām viņš bija ātrākais. Par nieka tiesu atpaliekot no otrās vietas Aleksis Samcēvičs kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu, Aleksim vislabāk padevās rolleru disciplīnas, kur izcīnītas 3.vietas, Adrians Māris Šņoriņš izcīnīja 10.vietu, Rinalds Alksnis 12.vietu, Valters Bresme 14.vietu, Olivers Bresme 15.vietu kopvērtējumā, Kaspars Irbe startēja vienā disciplīnā – 1000m skrējienā, kur izcīnīja 3.vietu. D grupas dalībnieki veica 1000m skrējienu, tāllēkšanu no vietas un roku saliekšanu un iztaisnošanu balstā guļus (pumpēšanās). Ance Volanska uzvarot divās no trim disciplīnām svinēja pārliecinošu uzvaru arī kopvērtējumā, Maija Rodionova izcīnīja 5.vietu. D grupas zēnu konkurencē 2.vietā Rihards Ričijs Lozbers Janukovičs, viņam labi padevās “pumpēšanās”, kur izcīnīta 2.vieta, Raineram Krišmanim līdz pjedestālam pietrūka viens punkts, viņš 4.vietā, bet Raineram 2.vieta tāllēkšanā, Krists Sakniņš 10.vietā, Krists Freibergs 11.vietā, Ernests Solovjovs 13.vietā, Marats Ņikonovs 15.vietā, Dairis Damškalns 16.vietā kopvērtējumā.

Biatlona nodaļas treneri

Rezultāti:

Biatlons LK VFS 2019

Bildes:

https://failiem.lv/u/2w98q8vd?share_email_id=c10bae

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts