Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS

Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS

16.jūlijā pie mums Talsos notika ikgadējās biatlonistu sacensības VFS vingrinājumos. Karstums šoreiz visā Latvijā – ļoti liels, tāpēc daži pat atteicās braukt uz šīm sacensībām, tas mazliet mazināja konkurenci, bet tie, kas ieradās divtik spraigi un karsti cīnījās. Formāts sacensībām neierasts biatlonam – dalībnieki sacenšas vairākos vingrinājumos atsevišķi un pēc tam tiek apbalvoti kopvērtējumā pa visām disciplīnām. Vecākajām grupām jāveic 4 vingrinājumi – skrējiens stadionā, šaušana uz punktiem, slidsolis ar rollerslēpēm bez nūjā pret kalnu un “stumšanās” vingrinājums uz rollerslēpēm. Junioru konkurencē vienīgais pārstāvis mūsu Gatis Reinbergs, līdz ar to, protams, viņš uzvarētājs. A  grupas jauniešu konkurencē 3.vietu kopvērtējumā izcīnīja Kristers Kalašņikovs, labākā disciplīna viņam 3000m skrējiens, kur viņš bija 1.vietā. Erasts Bobrovs 4.vietā kopvērtējumā 3.vietā šaušanā. A grupas jaunietēm Viktorija Spruģevica, uzvarot 3 disciplīnās no četrām, izcīnīja pirmo vietu kopvērtējumā. Tā pat kā Viktorija arī Karīna Bernāne uzvarēja 3 disciplīnās no četrām un kopvērtējumā likumsakarīga uzvara. B grupas jauniešiem Kristiāns Kārlsbergs uzvarēja šaušanā un slidsolī uz rolleriem un arī kopvērtējumā viņš 1.vietā. Adrians Māris Šņoriņš kopvērtējumā 5.vietā, 1500m skriešanā viņam 3.vieta, Aleksis Samcēvičs kopvērtējumā 8.vietā, viņam vislabāk padevās rollerslēpošana “stumšanās”, kur viņš 5.vietā. Brāļi Valters Bresme un Olivers Bresme draudzīgi viens aiz otra kopvērtējumā 10. un 11.vietā un abiem vislabāk sanāca šaušanas vingrinājums, kur atkal viņi viens otram blakus 4. un 5.vietā. C grupā Ernests Solovjovs izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā un viņam vislabāk veicās rollerslēpošanas vingrinājumos, kur viņam 3.vieta, Rainers Krišmanis kopvērtējumā 6.vietā un rollerslēpošanā bez nūjām viņš 4.vietā. C grupas meitenēm Ance Volanska 2.vietā kopvērtējumā un viņai labākā disciplīna rollerslēpošana “stumšanās”, kur viņa 1.vietā, Maija Rodionova 7.vietā kopvērtējumā. D grupas dalībnieki veica disciplīnas – 1km skriešana stadionā, tāllēkšana no vietas un roku saliekšana un iztaisnošana balstā guļus jeb tautas valodā “pumpēšanās”. Zēnu konkurencē Rihards Lozbers uzvarēja gan skriešanā, gan tāllēkšanā, bet kopvērtējumā jāsamierinās ar 2.vietu, jo pievīla “pumpēšanās” tehnika un zema vieta šajā vingrinājumā. Savukārt Ralfs Lūsis bija 2. vingrinājumā “pumpēšanās” un 9.vietā kopvērtējumā. Martins Lūsis 11.vietā kopvērtējumā, Marks Kārlsbergs 16.vietā kopvērtējumā un Alekss Kalašņikovs 17.vietā kopvērtējumā. Daniela Satanova un Estere Vanaga attiecīgi 10. un 11. vietā kopvērtējumā.

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts